Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

3.12., 10.12., 11.12.

Nejbližší termíny operačních zákroků

2. a 5.12., 9. - 12.12., 18. 12.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Krásná prsa jsou snem každé ženy. Bohužel ne vždy je příroda k ženským přáním vstřícná, k velkým změnám vzhledu poprsí dochází po porodu a kojení. Operativní zvětšení prsou (augmentace) řeší problém nedostatečně vyvinutých prsou. Také modelace prsou je vhodným řešením pro případy, kde úbytek prsní žlázy způsobil lehce povislý tvar prsu. Možná je však i modelace s augmentací, kdy je chirurgicky změněn tvar a velikost prsou.

INTER CLINIC - specialista na zvětšení prsou

Ke zvětšení prsou lze použít několik metod, jejichž použití určuje chirurg dle požadovaného výsledku pacientky a dle proporcí jejího těla. Z tohoto důvodu je nutné samotnou plastiku prsou podrobně prokonzultovat s odborníkem, zvážit veškerá pro i proti a pečlivě zhodnotit přání pacientky a názor operujícího chirurga. V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC provádíme zvětšování prsou (augmentace) od roku 1998. Můžete si tedy být jistá dostatečnými zkušenostmi všech našich specialistů. Domluvte si bezplatnou schůzku s našimi odborníky z kliniky plastické chirurgie INTER CLINIC a informujte se o možnostech augmentace právě ve vašem případě. 

Zvětšení prsou pomocí prsních implantátů

Zvětšení prsou se provádí pomocí silikonových prsních implantátů, které jsou nejvhodnějším a přirozeně vypadajícím materiálem. Pacientky s menším poprsím si mohou vybrat z několika druhů a typů silikonových implantátů, lišících se tvarem, materiálem a velikostí. Zvětšení  prsou je u každé pacientky posuzováno zvlášť dle jejích představ, typu postavy a jiných kritérií. Všechny implantáty používané v INTER CLINIC jsou doživotní a není třeba je po uplynutí určité lhůty měnit. Novinkou v nabídce naší kliniky jsou odlehčené implantáty B-lite, které nabízíme za nejnižší cenu v Praze.

Zvětšení prsou - cena

V INTER CLINIC můžete augmentaci prsou německými implantáty POLYTECH získat za bezkonkurenční cenu 59 900 Kč. Cena 59 900 Kč zahrnuje kromě operace i implantáty. Za příplatek je možný výběr jiných značek implantátů (více v ceníku). Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy týkající se možnosti zvětšení prsou prostřednictvím splátkového kalendáře přímo klinice.

Průběh zvětšení prsou - augmentace

Zákrok zvětšení prsou je prováděn v celkové anestézii za 1 - 2 denní pobyt na klinice s rekonvalescencí 10-14 dní. Implantáty při plastice prsou jsou vkládány pod prsní žlázu nebo pod sval, kde nebrání kojení nebo vyšetřování prsní žlázy. Obě metody zvětšení poprsí pod sval či pod žlázu mají své výhody i nevýhody. Volba záleží na kvalitě a velikosti žlázy, kvalitě kůže a podkoží a síle a kvalitě svalu. Kryt implantátu musí být dostatečný. Pokud není kryt dostačující, implantát je viditelný a nepůsobí esteticky. Do prsní dutiny se někdy vkládají drény, které slouží k odvádění krve. Ty jsou obvykle vyndány v den propuštění z kliniky. Prsa jsou po operaci překryta obvazem a stahující podprsenkou, aby se zabránilo pohybu prsních implantátů a vzniku otoků. Samotný zákrok zvětšení prsou (augmentace) trvá přibližně 1 až 2 hodiny.

Zvětšení prsou na splátky

V klinice plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC si můžete plastiku prsou pořídit i na splátkový kalendář (nejde o půjčku přes banky či půjčkové společnosti).  Na váš vysněný zákrok tedy nemusíte dlouho šetřit, nemusíte ani sahat po vašich úsporách. Navíc splatíte-li vámi vybraný zákrok ve stanovené krátké splatnosti, nezaplatíte ani korunu navíc. 

Zvětšení prsou před a po

Fotografie v žádném případě neretušujeme. Některé snímky byly pořízeny v době hojení, a tak stav jizev není konečný.

 

Liposukce před a po

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz