Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

7. - 8. ledna, 14. ledna, 21.- 22. ledna, 28. ledna.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Odlehčené prsní implantáty jsou v INTER CLINIC aktuálním hitem. Uvítaly je zejména sportovkyně, pro které je představa sportovního výkonu s těžkými implantáty na hrudníku nepředstavitelná. Vášnivé běžkyně, cyklistky či fitnessky si nyní mohou dopřát krásný dekolt, aniž by byly ve sportu omezeny.

Augmentace prsou, tedy jejich zvětšení, patří mezi nejžádanějším výkony plastické chirurgie. Zvětšení prsou implantáty řeší nespokojenost žen s velikostí a tvarem poprsí.  Jenomže klasické silikonové implantáty nejsou úplně lehoučké, a proto se ženy, které holdují sportu, musely svého snu o vylepšeném poprsí vzdát.

Odlehčené prsní implantáty B-lite

Nyní však přichází novinka, odlehčené prsní implantáty B-lite, které mají o 30 % nižší hmotnost než standardní silikonové implantáty. Benefit však není jen ten, že se takové implantáty „lépe nosí“, ale také ten, že na prso není vyvíjena taková gravitační síla, a proto prso časem poklesne výrazně méně, než prso s klasickým silikonovým implantátem. Prsa tedy zůstanou déle v upraveném tvaru.

B-lite - cena

V INTER CLINIC můžete získat augmentaci prsou implantáty B-lite už za 81 900 Kč, což je vůbec nejnižší cena v Praze. Tato cena zahrnuje operaci, kulaté prsní implantáty B-lite a pooperační kontrolu. Přejete-li si anatomické implantáty B-lite, vyjde Vás balíček na 95 900 Kč. Možný je výběr jiných značek implantátů (více v ceníku). Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy týkající se možnosti zvětšení prsou na splátky.

Zvětšení prsou před a po

Fotografie v žádném případě neretušujeme. Některé snímky byly pořízeny v době hojení, a tak stav jizev není konečný.

 

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz