Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nejbližší termíny bezplatných konzultací

23.9. - 25.9., 1.10., 8.10., 9.10., 14.-15.10., 21.-22.10., 29.10.

Nejbližší termíny operačních zákroků

30.9., 3.10., 7.10., 8.10, 10.10., 14.10., 16.-17.10., 22.-24.10., 30.-31.10., 4.11., 11.11., 13.11.

Termín, prosím, rezervujte na tel.: 732 300 900, anebo na recepce@interclinic.cz . Děkujeme :)

Také patříte mezi ty, kdo trpí nadměrnými tukovými zásobami v určitých partiích těla, jako je např. břicho a jiné rizikové partie? Plastická chirurgie má pro vás řešení - liposukce břicha! Na naší klinice snadno odstraníme nežádoucí tukové vrstvy, a vy tak získáte příjemnější pocit z Vaší postavy.

INTER CLINIC - specialista na liposukci břicha

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce břicha. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství, které je zamýšleno. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce břicha právě ve vašem případě!

Liposukce břicha vás zbaví tukových polštářů

Tukové polštáře deformují postavu a mohou tak být zdrojem zbytečných psychických problémů. Tyto tukové polštáře nereagují buď vůbec anebo jen velmi málo na ztrátu váhy a zůstávají prakticky nezměněny. Podle současných estetických kritérií jsou, jak všichni víme, pokládány za vadu. A proto je tady liposukce břicha. Liposukce břicha vám pomůže účinně se zbavit nevzhledných tukových polštářů na vašem bříšku.

Odstranění tuku pomocí liposukce břicha   

Nežádoucí tukovou oblast v oblasti břicha je možné liposukcí břicha odstranit. Pomocí kanyly a vakuového odsátí s použitím některé z technik operační metody zvané liposukce vás zbavíme nadměrných tukových zásob velmi jednoduše.

Proč spousta žen využívá proces liposukce břicha?

Zvýšené množství tuku se u většiny žen ukládá především v oblasti břicha, zejména v pokročilém věku nebo po těhotenství. Hlavním důvodem je biologická předurčenost právě pro tuto oblast. A jelikož tuku na břiše se častokrát nelze zbavit ani cvičením, využívá spousta žen liposukci břicha k výslednému, štíhlejšímu efektu.   

Liposukce břicha - průběh

Liposukce břicha začíná lékařským vyšetřením. Samotná plastická operace je provedena drobnými řezy na potřebných partiích břicha, následně dojde k zavedení úzké kanyly vysávající nadbytečný tuk. Po celém zákroku zůstanou na kůži pouze nepatrné jizvy, které nejsou téměř k rozeznání a samozřejmě štíhlejší pas jako výsledek. Liposukce břicha může sice dočasně vyřešit problém nadbytečných tukových polštářů, ale samotná liposukce problém nevyřeší. Je zapotřebí po zákroku plastické chirurgie dodržovat zdravý životní styl, protože tukové buňky mohou i nadále začít ukládat nežádoucí tuk. Liposukce břicha však dokáže zmírnit proces tloustnutí tukových buněk, díky kterému dochází k rovnoměrnějšímu ukládání tuku bez výrazných změn ženské postavy.

Liposukce před a po

Aktuálně

Přejít do sekce Aktuality

Poradna plastické chirurgie

 • Operace očních víček a věk

  Pro plastickou operaci očních víček uvádíte vhodný věk 35-50 let. Je mi 58 roků a ráda bych si nechala upravit horní víčka. Prosím o Váš názor. Děkuji.

  Dobrý den paní Pavlo, již jsme operovali víčka i hodně starším než Vy, z věku nemějte obavy. Ženy si po zákroku často pochvalují nejen vylepšení vzhledu, ale také úlevu, kterou jejich očím zákrok přinesl. Lépe se jim například po večerech čte, když víčka nejsou tak těžká. Také nemusí tolik otáčet hlavou do stran, jak jim v koutcích přepadala kůže. Další informace Vámrádi sdělíme v rámci bezplatné konzultace. Tu si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení prsou a reoperace

  Dobrý den, před dvěma lety  jsem podstoupila na jiné klinice augmentaci prsou,byl mi vložen kapkovitý tvar 250ml pod sval - prsa jsem měla prázdná a povadlá po kojení.Musím ale přiznat,že jsem velice nespokojená,chtěla jsem mít prsa plná a kulatá....a ne spadlá dolu,i když je v nich implantát vypadají spadle.Jsem nešťastná.Chtěla jsem kulaté implantáty,ale nechala jsem to na paní doktorce.Bohužel. Lze u vás podstoupit reoperaci a změnu implantátu,kolik by mne to popřípadě stálo? Jsem opravdu nešťastná.

  Dobrý den, děkujeme za důvěru, se kterou jste se na nás obrátila. Doporučujeme Vám domluvit si na tel. č. 732 300 900 bezplatnou konzultaci, během které budeme moci vyhodnotit efekt případného dalšího zákroku a jeho cenu. Plastika prsou je na naší klinice možná i na splátky. INTER CLINIC

 • Operace odstátých uší a nošení brýlí

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je nositel brýlí vhodný adept na operaci odstátých uší. Jak dlouho po operaci je možné nosit zase brýle? Jizva po operaci je citlivá i dlouhodobě? Děkuji.

  Dobrý den, nošení brýlí po operaci odstátých uší můžete konzultovat s jedním našich lékařů při bezplatné konzultaci. Po zákroku je možné nosit též kontaktní čočky a existují i speciální brýle, které drží na hlavě protitlakem (nosí je například lyžaři). Uši jsou po zákroku citlivé, avšak tato citlivost trvá jen omezenou, individuální dobu. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel. č. 732 300 900. INTER CLINIC

 • Zvětšení rtů, cena, způsob a průběh

  Dobry den, chtela bych se Vas zeptat kolik to tak stoji zvětšení rtů, chtela bych si zvetsit rty. dekuji

  Dobrý den, plastická operace zvětšení rtů se provádí v lokální anestezii, tudíž není potřeba následná hospitalizace na naší klinice. Zákroky se provádějí pomocí kolagenových preparátů, vlastního tuku nebo operativně. Vše záleží na rozsahu zákroku. Aktuální ceník plastické chirurgie najdete na našich stránkách. Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

 • Zmenšení prsních dvorců a cena

  jen se zeptam...samotné změnšení prsních dvorců by me stalo kolik??

  Vážená paní, cena změnšení prsních dvorců záleží na rozsahu zákroku. Prosím o zaslání fotografie na naši e-mailovou adresu a cenu Vám sdělíme.  Plastická chirurgie Praha INTER CLINIC

Přejít do poradny

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz