Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

neděle, 12 říjen 2014 00:00

Dárkové poukazy na zákrok plastické a vlasové chirurgie

dárkový poukaz dárkový poukaz

Od letošního podzimu můžete na klinice plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC zakoupit dárkový poukaz na naše služby.

"Chceme vyjít vstříc těm klientům, kteří naše služby chtějí koupit pro druhé jako dárek," říká Blanka Dvořáková, jednatelka kliniky INTER CLINIC Praha-Radotín. "Počet zájemců o darování zákroku pro své blízké rok od roku roste," dodává jednatelka jedné z nejstarších českých klinik.

Postup je jednoduchý: klient stáhne ze stránek poukaz v požadované výši, vytiskne ho a spojí se s klinikou, kde obdrží detaily pro provedení platby. Po připsání částky na účet kliniky obdrží klient validační kód, na základě kterého je dárkový poukaz platný. "Náš poukaz je vhodný například pro ty, kdo kupují dárky na poslední chvíli. Poukaz lze darovat prakticky okamžitě po vytištění," vysvětluje Blanka Dvořáková a dodává: "To, že byl zaplacen až poté, se obdarovaný člověk nemusí dozvědět."

Pro více informací nás kontaktuje  na 732 300 900, anebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Vás!

Naposledy změněno neděle, 12 říjen 2014 13:10

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz