Rekonvalescence po liposukci či plastice prsou? Nejlépe z home office!

pondělí, 21 září 2020 09:15

Rekonvalescence po liposukci či plastice prsou? Nejlépe z home office!

Rekonvalescence po jakékoliv operaci je jednou z věcí, které pacienty obvykle trápí. Jedna věc je totiž podstoupit operační zákrok a setrvat nějakou dobu na lůžku, druhá věc je následný čas, který tělo potřebuje na zhojení a regeneraci. Obojí klienti a klientky berou v potaz, než se k operačnímu zákroku odhodlají. Je to logické, protože dlouhá rekonvalescence znamená u operací plastické chirurgie čerpání více dnů dovolené, což mnohým klientům jejich situaci komplikuje.

Díky COVIDu roste zájem o estetické operace

Epidemie nového koronaviru, jakkoliv zpočátku vzbuzovala u odborníků i veřejnosti obavy, nakonec přivedla do klinik zabývajících se estetickými výkony výrazně více klientek a klientů, než se čekalo. „Od června jsme zaznamenali nárůst zájmu až o polovinu,“ říká Milan Dvořák, zakladatel kliniky INTER CLINIC. „Klientky i klienti často říkají, že home office jim umožnil podstoupit vysněný zákrok, aniž by si museli brát dovolenou,“ dodává Milan Dvořák.

Díky home office vzrostl zájem zejména o zákroky, které jsou na rekonvalescenci časově náročnější. Tedy typicky zvětšení prsou, plastika břicha, liposukce a samozřejmě transplantace vlasů.

Hezčí prsa místo dovolené

Je tu ale minimálně ještě jeden důvod, proč o plastické operace roste zájem. „S přítelem jsme chtěli jet na last minute dovolenou k moři,“ říká paní Markéta a pokračuje: „Jenže kvůli koronaviru jsme si žádný zájezd nekoupili a našetřených šedesát tisíc jsem nakonec v INTER CLINIC utratila za augmentaci prsou.“ Markéta ještě se smíchem dodává, že zatímco dovolená by trvala jen deset dní, z prsou bude mít radost ona i její přítel další desítky let.

Operace na splátky bez navýšení i krátké čekací lhůty

Navzdory vyššímu zájmu o plastické operace nebudete v INTER CLINIC Praha-Radotín na zákrok dlouho čekat. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat do 14  dní a operační zákrok taktéž. Navíc zákroky nad dvacet tisíc korun je možné hradit ve splátkách a bez navýšení.

„Myslím, že současná doba je jednou z nejpříznivějších pro estetické operace,“ vysvětluje Milan Dvořák. „Lidé hodně zpomalili, začali o sobě více přemýšlet. Někdo začal více sportovat, někdo se po dlouhých letech odhodlal k estetickému vylepšení. Zásadní je ale zůstat zdráv, protože bez negativního COVID testu klienty k operaci nepouštíme,“ upřesňuje Milan Dvořák s tím, že COVID test je v INTER CLINIC také k dispozici a výsledek je do 24 hodin.

Máte zájem o bezplatnou konzultaci s plastickými chirurgy? Volejte recepci 732 300 900, psát můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na vás!

NOVINKY Z INTER CLINIC

Aktuálně

Vážené klientky, vážení klienti, provozní doba kliniky během Velikonoc je následující: Ve dnech 29. března - 1. dubna ZAVŘENO. Dne 5. dubna 2024 ...
Vážené klientky, vážení klienti, ve dnech 18.12. - 21.12. bude naše recepce otevřena v čase 9:00 - 14:00 hod. V době od 22.12. do 2.1. bude klinika ...
Vážené klientky, vážení klienti, plavková sezóna se blíží a INTER CLINIC Vám nabízí LAST MINUTE SLEVU na liposukci! Jedná se o tyto termíny: 22. 6., ...
Konzultace
1000 znaků zbývá
Přidat soubory