Rekonvalescence po liposukci či plastice prsou? Nejlépe z home office!

pondělí, 21 září 2020 09:15

Rekonvalescence po liposukci či plastice prsou? Nejlépe z home office!

Rekonvalescence po jakékoliv operaci je jednou z věcí, které pacienty obvykle trápí. Jedna věc je totiž podstoupit operační zákrok a setrvat nějakou dobu na lůžku, druhá věc je následný čas, který tělo potřebuje na zhojení a regeneraci. Obojí klienti a klientky berou v potaz, než se k operačnímu zákroku odhodlají. Je to logické, protože dlouhá rekonvalescence znamená u operací plastické chirurgie čerpání více dnů dovolené, což mnohým klientům jejich situaci komplikuje.

Díky COVIDu roste zájem o estetické operace

Epidemie nového koronaviru, jakkoliv zpočátku vzbuzovala u odborníků i veřejnosti obavy, nakonec přivedla do klinik zabývajících se estetickými výkony výrazně více klientek a klientů, než se čekalo. „Od června jsme zaznamenali nárůst zájmu až o polovinu,“ říká Milan Dvořák, zakladatel kliniky INTER CLINIC. „Klientky i klienti často říkají, že home office jim umožnil podstoupit vysněný zákrok, aniž by si museli brát dovolenou,“ dodává Milan Dvořák.

Díky home office vzrostl zájem zejména o zákroky, které jsou na rekonvalescenci časově náročnější. Tedy typicky zvětšení prsou, plastika břicha, liposukce a samozřejmě transplantace vlasů.

Hezčí prsa místo dovolené

Je tu ale minimálně ještě jeden důvod, proč o plastické operace roste zájem. „S přítelem jsme chtěli jet na last minute dovolenou k moři,“ říká paní Markéta a pokračuje: „Jenže kvůli koronaviru jsme si žádný zájezd nekoupili a našetřených šedesát tisíc jsem nakonec v INTER CLINIC utratila za augmentaci prsou.“ Markéta ještě se smíchem dodává, že zatímco dovolená by trvala jen deset dní, z prsou bude mít radost ona i její přítel další desítky let.

Operace na splátky bez navýšení i krátké čekací lhůty

Navzdory vyššímu zájmu o plastické operace nebudete v INTER CLINIC Praha-Radotín na zákrok dlouho čekat. Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat do 14  dní a operační zákrok taktéž. Navíc zákroky nad dvacet tisíc korun je možné hradit ve splátkách a bez navýšení.

„Myslím, že současná doba je jednou z nejpříznivějších pro estetické operace,“ vysvětluje Milan Dvořák. „Lidé hodně zpomalili, začali o sobě více přemýšlet. Někdo začal více sportovat, někdo se po dlouhých letech odhodlal k estetickému vylepšení. Zásadní je ale zůstat zdráv, protože bez negativního COVID testu klienty k operaci nepouštíme,“ upřesňuje Milan Dvořák s tím, že COVID test je v INTER CLINIC také k dispozici a výsledek je do 24 hodin.

Máte zájem o bezplatnou konzultaci s plastickými chirurgy? Volejte recepci 732 300 900, psát můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na vás!

NOVINKY Z INTER CLINIC

Aktuálně

Dárkový poukaz na libovolný zákrok je výborným řešením vánočního překvapení. Má vaše drahá polovička, anebo maminka, tatínek nějaké přání týkající se ...
Vážené klientky, vážení klienti, klinika INTER CLINIC v souvislosti s nemocí COVID-19 nezastavuje provoz. I nadále je tedy možné se objednat ke ...
Vážené klientky, vážení klienti, dovolujeme si Vás informovat o slevové akci na zákrok LIPOSUKCE. V INTER CLINIC Praha-Radotín můžete díky ...
Konzultace
1000 znaků zbývá
Přidat soubory