Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Důležitou částí celé osobnosti je obličej. Je to ta část, které si člověk nejdříve povšimne a slouží také jako prostředek, kterým lze vyjádřit své pocity a nálady. S věkem se však části obličeje mění a výsledkem těchto změn je, že i energický člověk může vypadat smutně a unaveně. Trápí vás vzhled a změny v obličeji?  Máte obavu z chirurgických zákroků? Zkuste vyhlazení vrásek neinvazivní cestou.

INTER CLINIC - specialista na vyhlazení vrásek v obličeji

V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC provádíme vyhlazení vrásek v obličeji injekční cestou již od roku 1998. Za tuto dobu jsme  tento zákrok provedli u více jak tisícovky žen, čímž se řadíme mezi nejzkušenější pracoviště provádějící tento estetický výkon. Domluvte si s plastickým chirurgem nezávaznou bezplatnou konzultaci. Zodpoví vám veškeré dotazy ohledně tohoto zákroku a doporučí nejvhodnější řešení právě pro vás.

Neinvazivní vyhlazení vrásek

Pro vyhlazení vrásek v obličeji používáme několik způsobů. Všechny zákroky se provádějí ambulantně bez anestezie. Můžeme vám nabídnout tyto metody vyhlazení vrásek:

  • Cílená aplikace botulotoxinu,
  • aplikace kyseliny hyaluronové,
  • aplikace kolagenu v oblasti vrásek.

Botulotoxinové injekce

Aplikace botulotoxinové injekce může přinést až stoprocentní výsledky. Léčba, kdy je aplikován botulotoxin na určitá místa, je velmi efektní.
Botulotoxinové injekce vyřeší například vrásky od smíchu, mračení, vějířovité vrásky a rýhy kolem úst, vodorovné vrásky na čele, hluboké vrásky, vrásky na kořeni nosu, kuřácké vrásky, vrásky na bradě, na krku i drobné asymetrie v obličeji. Účinek botulotoxinových injekcí je rychlý, cca několik dní po aplikaci a vydrží cca 6 měsíců. Pak je nutno aplikaci botulotoxinových injekcí opakovat, ale postupně se intervaly mezi injekcemi zkracují, až se vrásky přestávají tvořit zcela. Po dohodě s lékařem lze kombinovat botoxové injekce s dalšími postupy vedoucími k vyhlazení vrásek v obličeji. Četnost botulotoxinových injekcí záleží na hloubce a množství vrásek. O trvání botulotoxinové kúry rozhoduje hlavně lékař po konzultaci s pacientem v porovnání s výsledným efektem.

Co je botulotoxin?

Botulotoxin je látka, která patří do rukou lékaře. Botulotoxin uvolňuje svalové stahy. Je používám v několika lékařských oborech pro léčbu svalových křečí. Botulotoxin je účinný stejně jak u žen, tak u mužů. V lékařství se používá již více než 15 let.

Vyhlazení vrásek v obličeji aplikací botulotoxinové injekce - průběh

Aplikace botulotoxinové injekce se provádí ambulantně. Zákrok je časově nenáročný a nevyžaduje žádné zvláštní testy a přípravu. Spousta pacientů mívá před aplikací botulotoxinové injekce obavy z bolestivého zákroku. Není vůbec důvod k obavám. Lékař aplikuje botulotoxin prostřednictvím několika jemných vpichů do problémových partií. Aplikace botulotoxinu je téměř bezbolestná. Vpich botoxových injekcí jen lehce pálí. K běžným aktivitám je možný cca po měsíci, ale i toto je individuální.

Aktuality

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz