Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Trápí vás drobné vrásky kolem rtů? Toužíte mít plnější a svůdnější rty? Máte nějaké vrozené asymetrie či poúrazové stavy? Tak právě pro vás je vhodné zvětšení rtů či modelace rtů.

INTER CLINIC - specialista na zvětšení rtů

V klinice plastické a vlasové chirurgie INTER CLINIC vám upraví linie a tvar rtu, lze provést jak zvětšení horního, tak spodního rtu.  Naši specialisté, kteří provedli stovky podobných zákroků, vám rádi poradí a poskytnou veškeré informace během bezplatné konzultace.

V závislosti na žádané změně vám můžeme nabídnout řadu kosmetických úprav při zvětšení rtů. Záleží tedy jen na vás, pro jakou modelaci či zvětšení rtů se rozhodnete. Nejčastějším požadavkem, se kterým se u nás setkáváme, je zvětšení (augmentace) horního rtu. Tento zákrok zvětšení rtů se provádí ambulantně v místním znecitlivění. Po modelaci či zvětšení rtů je vyžadována asi týdenní rekonvalescence.

Typy zvětšení rtů

V INTER CLINIC provádíme tato zvětšení rtů:

 • chirurgické zvětšení
 • lipofilling

Chirurgické zvětšení rtů

Toto zvětšení rtů je trvalé. Odborně se nazývá augmentace rtů. K tomuto trvalému zvětšení rtů se docílí tím, že se použije tkáň z okolí. Provede se několik naříznutí vnitřní strany rtů, tudíž jizvy po zvětšení rtů nejsou viditelné. Tato operace zvětšení rtů se provádí ambulantně, kdy je provedeno místní znecitlivění, či v rámci jednodenního pobytu na klinice, kdy je zvětšení rtů provedeno v celkové anestezii.

Do rtů je chirurgem zavedený implantát z biologického, silikonového, pevného či syntetického materiálu. Trvanlivost implantátu záleží na jeho druhu a dále i na věku pacientky, typu kůže, na které se zvětšení rtů provádí, životní styl pacientky, svalová aktivita a v neposlední řade i metabolismus.

Lipofilling

Je zvětšení rtů pomocí vlastního tuku. Toto zvětšení rtů se provádí injekční metodou. Tukem se myslí vaše vlastní tělní látka, čímž nehrozí komplikace a nepřijmutí cizí látky. Problém, který může při tomto zvětšení rtů nastat, je postupné snižování efektu zvětšení rtů.

Pooperační období zvětšení rtů

Po zvětšení či modelaci rtů je doporučeno určitou dobu ret (rty) chladit a v den operace zachovat klidový režim. Pacientka by měla jíst kašovitou stravu, aby nenamáhala okolí rtů.

Bezplatná konzultace v INTER CLINIC

I když zvětšení rtů nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu, je nutné prodiskutovat danou věc s odborníkem, který s vámi probere, co vás ke zvětšení rtů motivuje, zhodnotí celkový stav a zeptá se na dědičné zátěže. Dále vám navrhne postup zvětšení rtů, který bude řešit váš problém.

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz