Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Důležitou částí celé osobnosti je obličej. Je to ta část, které si člověk nejdříve povšimne a slouží také jako prostředek, kterým lze vyjádřit své pocity a nálady. S věkem se však části obličeje mění a výsledkem těchto změn je, že i energický člověk může vypadat smutně a unaveně. Trápí vás vzhled a změny v obličeji?  Máte obavu z chirurgických zákroků? Zkuste vyhlazení vrásek neinvazivní cestou.

INTER CLINIC - specialista na vyhlazení vrásek v obličeji

V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC provádíme vyhlazení vrásek v obličeji injekční cestou již od roku 1998. Za tuto dobu jsme  tento zákrok provedli u více jak tisícovky žen, čímž se řadíme mezi nejzkušenější pracoviště provádějící tento estetický výkon. Domluvte si s plastickým chirurgem nezávaznou bezplatnou konzultaci. Zodpoví vám veškeré dotazy ohledně tohoto zákroku a doporučí nejvhodnější řešení právě pro vás.

Neinvazivní vyhlazení vrásek

Pro vyhlazení vrásek v obličeji používáme několik způsobů. Všechny zákroky se provádějí ambulantně bez anestezie. Můžeme vám nabídnout tyto metody vyhlazení vrásek:

 • Cílená aplikace botulotoxinu,
 • aplikace kyseliny hyaluronové,
 • aplikace kolagenu v oblasti vrásek.

Botulotoxinové injekce

Aplikace botulotoxinové injekce může přinést až stoprocentní výsledky. Léčba, kdy je aplikován botulotoxin na určitá místa, je velmi efektní.
Botulotoxinové injekce vyřeší například vrásky od smíchu, mračení, vějířovité vrásky a rýhy kolem úst, vodorovné vrásky na čele, hluboké vrásky, vrásky na kořeni nosu, kuřácké vrásky, vrásky na bradě, na krku i drobné asymetrie v obličeji. Účinek botulotoxinových injekcí je rychlý, cca několik dní po aplikaci a vydrží cca 6 měsíců. Pak je nutno aplikaci botulotoxinových injekcí opakovat, ale postupně se intervaly mezi injekcemi zkracují, až se vrásky přestávají tvořit zcela. Po dohodě s lékařem lze kombinovat botoxové injekce s dalšími postupy vedoucími k vyhlazení vrásek v obličeji. Četnost botulotoxinových injekcí záleží na hloubce a množství vrásek. O trvání botulotoxinové kúry rozhoduje hlavně lékař po konzultaci s pacientem v porovnání s výsledným efektem.

Co je botulotoxin?

Botulotoxin je látka, která patří do rukou lékaře. Botulotoxin uvolňuje svalové stahy. Je používám v několika lékařských oborech pro léčbu svalových křečí. Botulotoxin je účinný stejně jak u žen, tak u mužů. V lékařství se používá již více než 15 let.

Vyhlazení vrásek v obličeji aplikací botulotoxinové injekce - průběh

Aplikace botulotoxinové injekce se provádí ambulantně. Zákrok je časově nenáročný a nevyžaduje žádné zvláštní testy a přípravu. Spousta pacientů mívá před aplikací botulotoxinové injekce obavy z bolestivého zákroku. Není vůbec důvod k obavám. Lékař aplikuje botulotoxin prostřednictvím několika jemných vpichů do problémových partií. Aplikace botulotoxinu je téměř bezbolestná. Vpich botoxových injekcí jen lehce pálí. K běžným aktivitám je možný cca po měsíci, ale i toto je individuální.

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz