Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Nadměrně velké břicho může způsobit mnoho bezesných nocí. Ke klidnému spánku vám může pomoci plastika břicha zrealizovaná zkušeným týmem našich lékařů. Součástí zákroku je odstranění povislé kůže a tuku, které jsou často následkem náhlého hubnutí nebo porodu. Plastika břicha prováděná skutečnými odborníky dokáže malé zázraky.

INTER CLINIC - specialista na plastiku břicha

Nejdůležitějším prvkem v případě plastiky břicha je plastický chirurg. Plastický chirurg zhodnotí pacientův zdravotní a psychický stav a motivaci, na základě podrobné analýzy určí vhodnost operace a její rozsah. Na klinice plastické chirurgie INTER CLINIC jsme dokázali od roku 1998 provést řadu plastik břicha, které změnily stovkám pacientů život. Domluvte si bezplatnou konzultaci a zjistěte, jak abdominoplastika může pomoci právě vám.

Plastika břicha - indikace

Plastika břicha je vhodná pro pacienty, kteří mají problém s nadměrným množství tuku v oblasti břicha a povislou kůží na břiše. Typickým klientem naší kliniky jsou ženy po těhotenství, které navzdory cvičení a zdravé stravě nedokáží zformovat bříško do původního stavu. Operace břicha v takovém případě vede ke zploštění břicha, zpevnění svalů na břiše a odstranění přebytečného tuku. Díky tomu může plastika výrazně upravit vzhled pacienta, zejména v oblasti pasu a břicha. Plastika břicha je také vhodná v případě rozestupu břišních svalů.

Abdominoplastika – výběr techniky

Dle množství tuku v oblasti břicha zhodnotí plastický chirurg náročnost budoucí plastické operace a určit vhodný druh plastiky břicha, který pomůže vyřešit pacientův problém co nejlépe. Při plastice může dojít nejen k odstranění tuku, ale také k úpravě břišní stěny či přesunu pupku. V náročnějších případech je možné zkombinovat zákrok s liposukcí břicha.    

Operace břicha a její výsledek

Aby byl výsledek plastiky břicha co nejlepší a vydržel dlouhou dobu, je zapotřebí provést kvalitní předoperační analýzu, dodržovat pokyny před operací a po operaci a především vyvarovat se nadměrným váhovým výkyvům a především u žen neplánovat další těhotenství, které představuje důležitý faktor ničící výsledek plastiky. 

Plastika břicha - průběh

Plastika břicha je náročnější operace než například liposukce. Po zákroku je nutné, abyste setrvali 1 den na lůžkové části INTER CLINIC. Následná rekonvalescence trvá obvykle 14 dní a je nutné dodržovat předepsaný dietní i pohybový režim. Při plastice břicha dochází ke změnám uložení střev, což vyžaduje zvýšenou pozornost i ve stravování. Prvních cca 10 dní po operaci se nedoporučuje sezení. Hojení snadnějšímu pohybu můžete navíc pomoci bandážování břišním pásem. Plastická operace břicha dokáže přivodit velmi bolestivé stavy, o kterých víme a snažíme se jejich působení zmírnit podáváním analgetik. S každým pacientem jsme v kontaktu i po jeho propuštění a jsme připraveni mu poskytnout adekvátní péči.
 

Plastika břicha před a po

Fotografie v žádném případě neretušujeme. Některé snímky byly pořízeny v době hojení, a tak stav jizev není konečný.

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz