Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

plastická chirurgiePlastika břicha je žádaným zákrokem u žen po porodu. Řešíme tak nejčastěji rozestup svalů.

"Konečně mám zase normální břicho. Děkuji skvělému personálu vaší kliniky." P.D., Praha

plastická chirurgiePlastika břicha je žádaným zákrokem u žen po porodu. Řešíme tak nejčastěji rozestup svalů.

"Konečně mám zase normální břicho. Děkuji skvělému personálu vaší kliniky." P.D., Praha

plastická chirurgiePlastika očních víček pomáhá lidem po čtyřicítce získat mladistvější vzhled, často má však hlavně praktický význam: oči se tolik neunavují a neslzí.


plastická chirurgiePlastika uší slouží k redukci a modelaci ušních boltců.

"Jsem rád, že jsem se pro plastiku uší rozhodl. Zmizel tak můj velký dětský mindrák." Tomáš

 

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8

plastika prsouSilikonové implantáty dokáží udělat opravdu krásný dekolt. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ implantátů.

"Po porodu jsem měla opravdu nehezká prsa. Teď se cítím být opět atraktivní." Petra

plastikaprsouAugmentace prsou silikonovými implantáty je nejžádanějším zákrokem plastické chirurgie.

"Jsem ráda, že jsem se nakonec dokázala rozhodnout. Teď mám konečně dekolt podle svých představ." Martina

plastika prsouPoužíváme výhradně osvědčené značky implantátů jako Polytech, Mentor a Natrelle.

"Zvětšení prsou jsem dostala od přítele jako dárek k Vánocům. Z tohoto dárku mám radost každý den, stále se ho nemohu nabažit :)." Lucie

plastika prsouSilikonové implantáty dokáží udělat opravdu krásný dekolt. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodný typ implantátů.

"Po porodu jsem měla opravdu nehezká prsa. Teď se cítím být opět atraktivní." Petra

zvětšení prsouAugmentace prsou silikonovými implantáty velikosti 360 ml, operatérka MUDr. Ludmila Fialová

zvěšení prsouZvětšení prsou silikonovými implantáty lze provést i před těhotenstvím.

zvětšení prsouZvětšení prsou silikonovými implantáty.

zvěšení prsouZvětšení prsou silikonovými implantáty lze provést i před těhotenstvím.

Stáhnout newsletter

Chcete být informováni o naší klinice? Čtěte náš newsletter!

Stáhnout newsletter

Nadměrně velké břicho může způsobit mnoho bezesných nocí. Ke klidnému spánku vám může pomoci plastika břicha zrealizovaná zkušeným týmem našich lékařů. Součástí zákroku je odstranění povislé kůže a tuku, které jsou často následkem náhlého hubnutí nebo porodu. Plastika břicha prováděná skutečnými odborníky dokáže malé zázraky.

INTER CLINIC - specialista na plastiku břicha

Nejdůležitějším prvkem v případě plastiky břicha je plastický chirurg. Plastický chirurg zhodnotí pacientův zdravotní a psychický stav a motivaci, na základě podrobné analýzy určí vhodnost operace a její rozsah. Na klinice plastické chirurgie INTER CLINIC jsme dokázali od roku 1998 provést řadu plastik břicha, které změnily stovkám pacientů život. Domluvte si bezplatnou konzultaci a zjistěte, jak abdominoplastika může pomoci právě vám.

Plastika břicha - indikace

Plastika břicha je vhodná pro pacienty, kteří mají problém s nadměrným množství tuku v oblasti břicha a povislou kůží na břiše. Typickým klientem naší kliniky jsou ženy po těhotenství, které navzdory cvičení a zdravé stravě nedokáží zformovat bříško do původního stavu. Operace břicha v takovém případě vede ke zploštění břicha, zpevnění svalů na břiše a odstranění přebytečného tuku. Díky tomu může plastika výrazně upravit vzhled pacienta, zejména v oblasti pasu a břicha. Plastika břicha je také vhodná v případě rozestupu břišních svalů.

Abdominoplastika – výběr techniky

Dle množství tuku v oblasti břicha zhodnotí plastický chirurg náročnost budoucí plastické operace a určit vhodný druh plastiky břicha, který pomůže vyřešit pacientův problém co nejlépe. Při plastice může dojít nejen k odstranění tuku, ale také k úpravě břišní stěny či přesunu pupku. V náročnějších případech je možné zkombinovat zákrok s liposukcí břicha.    

Operace břicha a její výsledek

Aby byl výsledek plastiky břicha co nejlepší a vydržel dlouhou dobu, je zapotřebí provést kvalitní předoperační analýzu, dodržovat pokyny před operací a po operaci a především vyvarovat se nadměrným váhovým výkyvům a především u žen neplánovat další těhotenství, které představuje důležitý faktor ničící výsledek plastiky. 

Plastika břicha - průběh

Plastika břicha je náročnější operace než například liposukce. Po zákroku je nutné, abyste setrvali 1 den na lůžkové části INTER CLINIC. Následná rekonvalescence trvá obvykle 14 dní a je nutné dodržovat předepsaný dietní i pohybový režim. Při plastice břicha dochází ke změnám uložení střev, což vyžaduje zvýšenou pozornost i ve stravování. Prvních cca 10 dní po operaci se nedoporučuje sezení. Hojení snadnějšímu pohybu můžete navíc pomoci bandážování břišním pásem. Plastická operace břicha dokáže přivodit velmi bolestivé stavy, o kterých víme a snažíme se jejich působení zmírnit podáváním analgetik. S každým pacientem jsme v kontaktu i po jeho propuštění a jsme připraveni mu poskytnout adekvátní péči.

 Akce

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz