Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

plastická chirurgiePlastika břicha je žádaným zákrokem u žen po porodu. Řešíme tak nejčastěji rozestup svalů.

"Konečně mám zase normální břicho. Děkuji skvělému personálu vaší kliniky." P.D., Praha

plastická chirurgiePlastika břicha je žádaným zákrokem u žen po porodu. Řešíme tak nejčastěji rozestup svalů.

"Konečně mám zase normální břicho. Děkuji skvělému personálu vaší kliniky." P.D., Praha

plastická chirurgiePlastika očních víček pomáhá lidem po čtyřicítce získat mladistvější vzhled, často má však hlavně praktický význam: oči se tolik neunavují a neslzí.


plastická chirurgiePlastika uší slouží k redukci a modelaci ušních boltců.

"Jsem rád, že jsem se pro plastiku uší rozhodl. Zmizel tak můj velký dětský mindrák." Tomáš

 

Stáhnout newsletter

Chcete být informováni o naší klinice? Čtěte náš newsletter!

Stáhnout newsletter

Rychle se vám unaví oči? Často vám slzí? Nebo vás trápí tukové kožní váčky pod očima? I pro vás je vhodná operace očních víček! Plastická operace očních víček neboli blefaroplastika patří do kategorie plastických operací, které řeší problematiku stárnutí.

POZOR AKCE! Do 24.6.2016 můžete operaci očních víček získat za akční cenu. Více zde.

INTER CLINIC - specialista na plastickou operaci očních víček

Klinika plastické chirurgie INTER CLINIC je špičkovým pracovištěm, kde se od 90.let operace očních víček provádí. Naši plastičtí chirurgové jsou vám k dispozici pro bezplatnou konzultaci. Vysvětlí vám, zda je pro vás vhodné provést zákrok na všech čtyřech víčkách, nebo pouze na horních či dolních. Lékař vám také objasní celý postup operace včetně způsobu anestezie a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Operace očních víček

Úkolem plastické operace dolních víček či víček horních je zlepšit nejen estetický vzhled, ale také napomoci funkci oka. Při operaci je odstraněna nadbytečná kůže víčka a jsou také odstraněny tukové výhřezy (prolapse). Celý zákrok je prováděn ambulantně v místním znecitlivění. Po plastické operaci očních víček se doporučuje asi týdenní rekonvalescence.

Operace očních víček a ztráta elasticity kůže

Ke ztrátě elasticity kůže dochází vlivem stárnutí, ale k problémům s očními víčky vedou i jiné faktory jako například dědičnost, typ kůže, životospráva, alergie, onemocnění ledvin, problémy se štítnou žlázou atd.

Plastická operace očních víček - pro koho je vhodná?

Věk pro plastickou operaci očních víček je hodně individuální. Nejčastější věkové rozmezí, kdy se plastika očních víček provádí, je 35-50 let věku pacienta/pacientky. Začne-li na sobě pacient pozorovat otoky po únavě, z nevyspání, ale i po dlouhém spánku, neměl by operaci očních víček odkládat.

Operace očních víček - průběh

Pacient, který se chystá na operaci očních víček, by neměl tři týdny před zákrokem užívat léky s kyselinou acetylsalicylovou (Acylpyrin, Aspirin, Anopyrin apod.). V den, kdy jde na operaci se nesmí používat žádný krém na víčka. Na operaci očních víček se musíte samozřejmě dostavit bez nalíčení a je vhodné si s sebou přinést sluneční brýle. Samotná plastická operace dolních víček se provádí v lokální anestezii (místní znecitlivění). Operovat se můžou horní či dolní víčka, nebo oboje současně. Pokud se operují horní víčka, řez je veden v přirozené rýze očního víčka. Při operaci dolních víček je řez veden v těsné blízkosti spodních řas, aby jizvička byla nepatrná. Proces rekonvalescence po plastické operaci očních víček je zcela individuální. Záleží na schopnostech organismu hojení a na samotné snaze pacienta dodržovat pokyny lékaře. Pacient si doma musí přikládat mokré studené obklady a dle potřeby je upevňuje elastickým obinadlem. První noc po operaci musí být oči dokonale chráněny, proto je nutné si zavázat oči elastickým obinadlem. Po 7-10 dnech jsou odstraněny stehy. Dva týdny po provedení plastické chirurgie očních víček jsou doporučeny tlakové masáže. Kouření výrazně zpomaluje proces hojení po operaci.
 
Více o operaci očních víček v našem posledním newsletteru ZDE.

 Akce

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz