Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Také trpíte nadměrnými tukovými zásobami v určitých partiích těla, jako jsou např. stehna? Chtěli byste svůj vzhled změnit, ale ať děláte, co děláte, nejde vám to? Netrapte se! Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí stehen. Pomocí kanyly a vakuového odsátí s použitím některé z technik operační metody zvané liposukce vás nežádoucích tukových zásob zbavíme.

INTER CLINIC - specialista na liposukci stehen

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce stehen. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce stehen právě ve vašem případě!

Uvažujete o liposukci stehen?

Mnoha lidem ztrpčuje život zvýšené ukládání tuku v některých partiích těla. Tuková tkáň pak vytvoří nápadné tukové polštáře buď symetricky, anebo v horším případě dokonce asymetricky. Takovými místy, kde se tuk takto ukládá, jsou kupříkladu zevní strany stehen při kyčelním kloubu, kde vytváří "rajtkovitá stehna", na vnitřních stranách kolenních kloubů, někdy v horních partiích vnitřní strany stehen nebo na přední straně bérců, kde vytváří sloupovité bérce. Všechny tyto problémy dokáže vyřešit liposukce stehen.

Proč je liposukce stehen řešením pro spoustu žen?

Vzhled těla ženy je často znehodnocen vzhledem stehen, na kterých je ve většině případech ženské populace ukládáno poměrně velké množství tuku. Je známo, že každá druhá žena není se vzhledem svých stehen spokojena. Tvar stehen je dán geneticky, ovlivnit ho lze jen částečně zdravou životosprávou a životním stylem. Zbytek může pomoci vyřešit plastická chirurgie - liposukce stehen.

Liposukce stehen s vašimi tukovými polštáři zatočí

Tukové polštáře mohou deformovat postavu a být tak zdrojem zbytečných psychických problémů. Na cvičení a ztrátu váhy tyto tukové polštáře nereagují buď vůbec anebo jen velmi málo, a zůstávají tak prakticky nezměněny. Podle současných estetických kritérií jsou pokládány za vadu. Vyřešme je společně pomocí liposukce stehen.

Předpoklady liposukce stehen

Pro provedení liposukce stehen se vyžaduje dobrý zdravotní stav pacienta. Liposukce stehen také vyžaduje posouzení množství odsávaného tuku během liposukce, stejně tak jako předpoklad dobré elasticity kůže, která může v horším případě způsobit nerovnosti či nežádoucí nerovnoměrné objemové poměry.

Liposukce stehen a její účinnost

Účinnost liposukce stehen může být nejúčinnější v kombinaci se cvičením a zdravým životním stylem. Liposukce stehen nenahrazuje cvičení či dietu, je pouze spolehlivou součástí zbavující tělo tuku. Proto je důležité liposukci stehen považovat za poměrně bolestivý zákrok, který slouží k tvarování tělesných partií, nikoli k úbytku váhy. 

Efekt liposukce stehen

Výsledek liposukce stehen je viditelný již druhý den po samotné liposukci stehen, zejména v okamžiku sundání a převazu prádla. Další dny probíhá hojivý proces, který nastartuje masivní překrvení tkání, které je však postupně resorbováno a proces stabilizace výsledného efektu je zajištěn neustálým nošením kompresního prádla. Celkový výsledek je však hodno hodnotit s odstupem několika měsíců, jelikož průběh hojení může v některých případech ovlivnit symetrii.  

Liposukce stehen a celulitida

Liposukce stehen nedokáže vyřešit problém celulitidy. Liposukce stehen pouze slouží k odsátí určitého množství tuku v oblasti stehen či jiných partií těla a změnění tvaru celkového vzhledu postavy, neřeší však další estetické vady na těle jako je celulitida či obezita. Samozřejmě, že k omezení celulitidy díky odsátému tuku dojde.

Liposukce stehen - průběh

Liposukce stehen začíná lékařským vyšetřením. Samotný průběh liposukce stehen je prováděn pomocí liposukčních kanyl, které jsou zapojeny na odsavné zařízení. Pomocí drobných řezů v kůži se kanyly zavedou do kůže a dochází k samotné liposukci stehen. Průběh zákroku pacientka nevnímá, neboť spí.

Pooperační součástí liposukce stehen je nošení kompresního prádla, a to po dobu minimálně 4-5 týdnů po liposukci stehen. Důležitým úkolem, který následuje po liposukci stehen, je upravování prádla, aby došlo k brzkému vstřebání pooperačních otoků, vstřebání tukové tkáně, vyhlazení kůže a modelaci postižené oblasti.

Liposukce před a po

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz