Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

LIPOSUKCE - PODZNIMNÍ SLEVA

bezplatná konzultace

bezplatná konzultace

Ochabování kůže způsobené věkem a ukládání tuku v oblasti podbradku, které může být navíc spojeno eventuálně i s nesprávnými návyky životosprávy, jsou hlavními příčinami vzniku dvojité brady, a tím i změny výrazu celého obličeje. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí podbradku.

 

INTER CLINIC - specialista na liposukci podbradku

Liposukce podbradku je poměrně citlivý zákrok, který musí být předem odborně posouzen. Plastický chirurg musí podrobně zhodnotit tvar a konfiguraci krku, ohodnotit případné možnosti a teprve poté najít řešení, jak nejlépe liposukci podbradku provést. V některých případech může lékař doporučit kombinaci liposukce podbradku s jiným chirurgickým zákrokem plastické chirurgie. V INTER CLINIC provádíme liposukci podbradku od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce podbradku právě ve vašem případě!

 

Liposukce podbradku

 

Tukové zásoby a ochabování kůže v okolí brady vytvoří estetický problém, se kterým se ne každý muž či žena jen tak smíří. Podle současných estetických kritérií jsou nejen tuk, ale také i projevy stáří nevítaným hostem. Pokud s nimi chcete účinně bojovat, budeme vám v naší klinice plastické chirurgie INTER CLINIC nápomocni. Liposukce podbradku vám navrátí váš dřívější výraz obličeje, sebevědomí a radost ze života.

Liposukce podbradku je jediným řešením

 

Odstranění tuku v oblasti brady a podbradku má jediné řešení: liposukce podbradku. V ojedinělých případech lze zvolit plastickou operaci. Zatím žádná jiná další metoda, která by byla schopná pacienty zbavit přebytečného tuku v oblasti podbradku, nebyla vynalezena, proto slaví liposukce podbradku takový úspěch.

 

Liposukce podbradku - průběh

Liposukce podbradku je prováděna co nejšetrnější metodou v lokálním znecitlivění či řízeném spánku, který je podobný anestezii. Drobná kanylka odstraňující přebytečné tukové buňky je vpravena do podbradku pomocí drobného řezu provedeného pod bradou či za uchem a pomocí drobných pohybů je schopna vysát přebytečný podkožní tuk způsobující vzhled dvojité brady. Liposukce podbradku vyžaduje minimálně týdenní rekonvalescenci, proto je zapotřebí počítat s pracovní neschopností. Po liposukci podbradku je zapotřebí nosit po dobu nejméně dvou až tří týdnů speciální fixační návlek, který pomáhá zformovat nový tvar podbradku. Pokud je pooperační fáze ukončena bez problémů, není nutné počítat s opakováním liposukce podbradku či s další nadměrnou tvorbou tukových převisů. Velice zřídka může nastat nežádoucí efekt liposukce podbradku, a to v podobě převisů kůže či varhánků, které mohou být způsobeny velkým přebytkem uvolněné tukové tkáně. Liposukce podbradku však zanechává tento nepříjemný efekt pouze minimálně, zejména pokud je elasticita kůže v naprostém pořádku.

Aktuality

 • Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč
  Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč

  Vážené klientky, vážení klienti,

  dovolujeme si Vás informovat o slevové akci na zákrok LIPOSUKCE.

  V INTER CLINIC Praha-Radotín můžete získat liposukci se slevou až 5 400 Kč, a to i na splátky bez navýšení.

  Akční ceny jsou tyto:

  • 1 oblast (např. bříško) - 17 800 Kč (lokální umrtvení, bez nutnosti pobytu na klinice), sleva oproti běžné ceně 3 100 Kč,
  • 2 oblasti (např. bříško a boky) - 27 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 4 400 Kč,
  • 3 oblasti (např. bříško, boky, vnitřní stehna) - 33 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 5 400 Kč.

  K ceně je nutno připočítat pobyt (u dvou a třech oblastí + 2 400 Kč) a pooperační prádlo.

  Konzultaci je třeba podstoupit do 31. 10. 2017, zákrok pak do 30. 11. 2017. Akce může být z důvodu naplnění kapacit kdykoliv ukončena.

  Bezplatnou konzultaci si můžete domluvit na 732 300 900, případně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Chcete-li LIPOSUKCI věnovat jako dárek, rádi pro Vás připravíme dárkový poukaz.

  Těšíme se na Vás.

  Tým INTER CLINIC

  Pozn.: Výše uvedenou slevu nelze kombinovat se slevovými vouchery.

 • Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...
  Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...

  Plastika břicha, abdominoplastika, je společně s plastikou prsů a liposukcí nejžádanějším zákrokem na klinice INTER CLINIC Praha-Radotín. Přinášíme vám rozhovor s naším plastickým chirurgem, MUDr. Josefem Kulhánkem, ve kterém najdete všechny potřebné informace o zákroku.

  Číst dál...

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz