Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

LIPOSUKCE - PODZNIMNÍ SLEVA

bezplatná konzultace

bezplatná konzultace

Také vám přijde, že ať děláte, co děláte, nemůžete shodit kila právě v bocích, kde byste to nejvíce chtěli? Ukládání tuků v rizikových partiích je dnes poměrně rozšířeným problémem. Ale vy se už trápit nemusíte. Pomůžeme vám. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí boků.

INTER CLINIC - specialista na liposukci boků

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce boků. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce právě ve vašem případě!

Liposukce boků odstraní tukové polštáře

Zvýšené ukládání tuků je problémem dnešní doby. Tuková tkáň vytváří na těle nápadné tukové polštáře buď symetricky, anebo v horším případě dokonce asymetricky. Ale nemusíte si zoufat. I když vám přijde, že už jste vyzkoušeli všechno a nic nepomohlo, bojujte proti tukovým polštářům s námi pomocí plastické chirurgie. Liposukce boků vám navrátí ladné tvary i zdravé sebevědomí.

Liposukce boků a zdravý životní styl vyřeší problém provždy

Liposukce boků je další, velmi žádanou formou liposukce, a to zejména z toho důvodu, že většině žen se nedaří ani cvičením, ani dietou vyřešit problémy spojené s nadbytečným množstvím tuků právě v této oblasti. Právě liposukce boků může vyřešit problém jednou provždy, avšak v kombinaci s dodržováním zdravého životního stylu.

Co zkusit před liposukcí boků

Samotná liposukce boků by měla být až posledním krokem v řešení změnu vzhledu postavy. Liposukci boků by měla předcházet změna jídelníčku související se snahou o snížení tělesné hmotnosti a cílené cvičení. Teprve pokud tyto způsoby nepomohou uskutečnit výraznou změnu postavy v oblasti tuků, měla by být na místě myšlenka liposukce boků.

Liposukce boků - průběh

Liposukce boků se provádí za použití liposukčních kanyl, které se do těla vpravují pomocí drobných nářezů na bocích. Jizvy po plastické operaci liposukce boků jsou však téměř minimální, jelikož jsou jednak vytvořeny na místech téměř nenápadných a jsou tak malé, že je lze snadno přehlédnout. Celkový vzhled jizviček záleží na procesu hojení kůže. Pokud není hojení kůže ideální, mohou se nedostatky vzniklé viditelností jizviček vyléčit pomocí mastiček, krémů či injekcí.

Výsledný efekt liposukce boků je možné si udržet jediným řešením, nejlepším způsobem je zabránění dalšímu nabírání váhy, tudíž je vhodné udržet si váhu, kterou měl pacient v době operace. K tomu může posloužit zdravá strava a dostatek pohybu.

Aktuality

 • Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč
  Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč

  Vážené klientky, vážení klienti,

  dovolujeme si Vás informovat o slevové akci na zákrok LIPOSUKCE.

  V INTER CLINIC Praha-Radotín můžete získat liposukci se slevou až 5 400 Kč, a to i na splátky bez navýšení.

  Akční ceny jsou tyto:

  • 1 oblast (např. bříško) - 17 800 Kč (lokální umrtvení, bez nutnosti pobytu na klinice), sleva oproti běžné ceně 3 100 Kč,
  • 2 oblasti (např. bříško a boky) - 27 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 4 400 Kč,
  • 3 oblasti (např. bříško, boky, vnitřní stehna) - 33 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 5 400 Kč.

  K ceně je nutno připočítat pobyt (u dvou a třech oblastí + 2 400 Kč) a pooperační prádlo.

  Konzultaci je třeba podstoupit do 31. 10. 2017, zákrok pak do 30. 11. 2017. Akce může být z důvodu naplnění kapacit kdykoliv ukončena.

  Bezplatnou konzultaci si můžete domluvit na 732 300 900, případně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Chcete-li LIPOSUKCI věnovat jako dárek, rádi pro Vás připravíme dárkový poukaz.

  Těšíme se na Vás.

  Tým INTER CLINIC

  Pozn.: Výše uvedenou slevu nelze kombinovat se slevovými vouchery.

 • Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...
  Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...

  Plastika břicha, abdominoplastika, je společně s plastikou prsů a liposukcí nejžádanějším zákrokem na klinice INTER CLINIC Praha-Radotín. Přinášíme vám rozhovor s naším plastickým chirurgem, MUDr. Josefem Kulhánkem, ve kterém najdete všechny potřebné informace o zákroku.

  Číst dál...

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz