Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

LIPOSUKCE - PODZNIMNÍ SLEVA

bezplatná konzultace

bezplatná konzultace

Přijde vám, že i když cvičíte a zdravě se stravujete, nemůžete se zbavit tuku z hýždí? Netrapte se. Nadměrné ukládání tuků v rizikových partiích je dnes poměrně rozšířeným problémem. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí hýždí. V klinice plastické chirurgie INTER CLINIC vás nežádoucích tukových zásob zbavíme.

INTER CLINIC - specialista na liposukci hýždí

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce hýždí. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství, které je zamýšleno. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce právě ve vašem případě!

Liposukce hýždí

I když je nejvhodnější prevencí dostatek pohybu a zdravá strava, s tukovými polštáři se bojuje těžce. Jakmile se jednou vytvoří, jejich odstranění je v nadlidských silách. I když ubíráte na váze, tuk mizí jen minimálně. Rádi byste tedy zvolili operativní odstranění tuků? Liposukce hýždí je řešení.

Liposukce hýždí zničí tukové polštáře

Podle současných estetických kritérií je tuk na lidském těle nevítaný host. Při nadměrném ukládání tuků vytváří tuková tkáň na těle nápadné tukové polštáře. Ty mohou být uloženy symetricky, v těch horších případech i asymetricky. Liposukce hýždí vám navrátí ladné tvary i radost ze života.

Liposukce v pokročilém věku

I v pokročilejším věku je možné podstoupit liposukci hýždí, rizikem však může být výskyt nerovností na kůži. Ženám v pokročilém věku však ve většině případů takové nerovnosti, které liposukce hýždí v jejich případě může přinést, nevadí. Jejich hlavním cílem je totiž pozměnění tvaru postavy, které plastická operace liposukce hýždí v každém případě přinese.

Liposukce hýždí neřeší nadváhu

Liposukce hýždí dokáže upravit vzhled zadečku a celkový dojem ze vzhledu postavy, liposukce hýždí však neřeší problém nadváhy. Liposukce hýždí vytvaruje určitou část těla, ale nenapraví problém obezity. Pomocí liposukce se odstraní takové množství tuku, které je srovnatelné s kilovým sáčkem mouky, pro tvar těla je to však zásadní rozdíl přinášející změnu.

Liposukce hýždí - průběh

Liposukce hýždí je prováděna v celkové anestezii, kdy je do drobných nářezech v hýždích zavedena kanylka odsávající tuk. Nářezy jsou prováděny s co největší opatrností, na takových místech, které jsou pro lidské oko nezaznamenatelné. Výrazné jizvy tak po liposukci hýždí nehrozí. Liposukce hýždí je jedna fáze samotné liposukce, po které následuje další, pooperační fáze, která je neméně důležitá. Po liposukci hýždí dostane každý pacient speciální stahovací prádlo, které je zapotřebí nosit po dobu 4-6 týdnů a utahovat je dle instrukcí lékaře. Fáze po liposukci hýždí je určená ke stabilizaci tvaru postavy a zpevnění zcitlivěné a narušené kůže. Liposukce hýždí vyžaduje z pravidla jednodenní hospitalizaci v nemocnici či léčebném zařízení, po té je vyžadována minimálně týdenní odpočinek v domácím prostředí. Jelikož oblast hýždí je využívání často k sezení, je možné po týdnu nastoupit do práce, avšak stále je potřeba nosit speciální prádlo, které bude i během sezení fixovat požadovaný výsledek liposukce hýždí.

Aktuality

 • Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč
  Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč

  Vážené klientky, vážení klienti,

  dovolujeme si Vás informovat o slevové akci na zákrok LIPOSUKCE.

  V INTER CLINIC Praha-Radotín můžete získat liposukci se slevou až 5 400 Kč, a to i na splátky bez navýšení.

  Akční ceny jsou tyto:

  • 1 oblast (např. bříško) - 17 800 Kč (lokální umrtvení, bez nutnosti pobytu na klinice), sleva oproti běžné ceně 3 100 Kč,
  • 2 oblasti (např. bříško a boky) - 27 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 4 400 Kč,
  • 3 oblasti (např. bříško, boky, vnitřní stehna) - 33 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 5 400 Kč.

  K ceně je nutno připočítat pobyt (u dvou a třech oblastí + 2 400 Kč) a pooperační prádlo.

  Konzultaci je třeba podstoupit do 31. 10. 2017, zákrok pak do 30. 11. 2017. Akce může být z důvodu naplnění kapacit kdykoliv ukončena.

  Bezplatnou konzultaci si můžete domluvit na 732 300 900, případně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Chcete-li LIPOSUKCI věnovat jako dárek, rádi pro Vás připravíme dárkový poukaz.

  Těšíme se na Vás.

  Tým INTER CLINIC

  Pozn.: Výše uvedenou slevu nelze kombinovat se slevovými vouchery.

 • Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...
  Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...

  Plastika břicha, abdominoplastika, je společně s plastikou prsů a liposukcí nejžádanějším zákrokem na klinice INTER CLINIC Praha-Radotín. Přinášíme vám rozhovor s naším plastickým chirurgem, MUDr. Josefem Kulhánkem, ve kterém najdete všechny potřebné informace o zákroku.

  Číst dál...

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz