Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Také patříte mezi ty, kdo trpí nadměrnými tukovými zásobami v určitých partiích těla, jako je např. břicho a jiné rizikové partie? Plastická chirurgie má pro vás řešení - liposukce břicha! Na naší klinice snadno odstraníme nežádoucí tukové vrstvy, a vy tak získáte příjemnější pocit z Vaší postavy.

INTER CLINIC - specialista na liposukci břicha

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce břicha. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství, které je zamýšleno. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce břicha právě ve vašem případě!

Liposukce břicha vás zbaví tukových polštářů

Tukové polštáře deformují postavu a mohou tak být zdrojem zbytečných psychických problémů. Tyto tukové polštáře nereagují buď vůbec anebo jen velmi málo na ztrátu váhy a zůstávají prakticky nezměněny. Podle současných estetických kritérií jsou, jak všichni víme, pokládány za vadu. A proto je tady liposukce břicha. Liposukce břicha vám pomůže účinně se zbavit nevzhledných tukových polštářů na vašem bříšku.

Odstranění tuku pomocí liposukce břicha   

Nežádoucí tukovou oblast v oblasti břicha je možné liposukcí břicha odstranit. Pomocí kanyly a vakuového odsátí s použitím některé z technik operační metody zvané liposukce vás zbavíme nadměrných tukových zásob velmi jednoduše.

Proč spousta žen využívá proces liposukce břicha?

Zvýšené množství tuku se u většiny žen ukládá především v oblasti břicha, zejména v pokročilém věku nebo po těhotenství. Hlavním důvodem je biologická předurčenost právě pro tuto oblast. A jelikož tuku na břiše se častokrát nelze zbavit ani cvičením, využívá spousta žen liposukci břicha k výslednému, štíhlejšímu efektu.   

Liposukce břicha - průběh

Liposukce břicha začíná lékařským vyšetřením. Samotná plastická operace je provedena drobnými řezy na potřebných partiích břicha, následně dojde k zavedení úzké kanyly vysávající nadbytečný tuk. Po celém zákroku zůstanou na kůži pouze nepatrné jizvy, které nejsou téměř k rozeznání a samozřejmě štíhlejší pas jako výsledek. Liposukce břicha může sice dočasně vyřešit problém nadbytečných tukových polštářů, ale samotná liposukce problém nevyřeší. Je zapotřebí po zákroku plastické chirurgie dodržovat zdravý životní styl, protože tukové buňky mohou i nadále začít ukládat nežádoucí tuk. Liposukce břicha však dokáže zmírnit proces tloustnutí tukových buněk, díky kterému dochází k rovnoměrnějšímu ukládání tuku bez výrazných změn ženské postavy.

Liposukce před a po

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz