Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

LIPOSUKCE - PODZNIMNÍ SLEVA

bezplatná konzultace

bezplatná konzultace

Také patříte mezi ty, kdo trpí nadměrnými tukovými zásobami v určitých partiích těla, jako je např. břicho a jiné rizikové partie? Plastická chirurgie má pro vás řešení - liposukce břicha! Na naší klinice snadno odstraníme nežádoucí tukové vrstvy, a vy tak získáte příjemnější pocit z Vaší postavy.

INTER CLINIC - specialista na liposukci břicha

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce břicha. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství, které je zamýšleno. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce břicha právě ve vašem případě!

Liposukce břicha vás zbaví tukových polštářů

Tukové polštáře deformují postavu a mohou tak být zdrojem zbytečných psychických problémů. Tyto tukové polštáře nereagují buď vůbec anebo jen velmi málo na ztrátu váhy a zůstávají prakticky nezměněny. Podle současných estetických kritérií jsou, jak všichni víme, pokládány za vadu. A proto je tady liposukce břicha. Liposukce břicha vám pomůže účinně se zbavit nevzhledných tukových polštářů na vašem bříšku.

Odstranění tuku pomocí liposukce břicha   

Nežádoucí tukovou oblast v oblasti břicha je možné liposukcí břicha odstranit. Pomocí kanyly a vakuového odsátí s použitím některé z technik operační metody zvané liposukce vás zbavíme nadměrných tukových zásob velmi jednoduše.

Proč spousta žen využívá proces liposukce břicha?

Zvýšené množství tuku se u většiny žen ukládá především v oblasti břicha, zejména v pokročilém věku nebo po těhotenství. Hlavním důvodem je biologická předurčenost právě pro tuto oblast. A jelikož tuku na břiše se častokrát nelze zbavit ani cvičením, využívá spousta žen liposukci břicha k výslednému, štíhlejšímu efektu.   

Liposukce břicha - průběh

Liposukce břicha začíná lékařským vyšetřením. Samotná plastická operace je provedena drobnými řezy na potřebných partiích břicha, následně dojde k zavedení úzké kanyly vysávající nadbytečný tuk. Po celém zákroku zůstanou na kůži pouze nepatrné jizvy, které nejsou téměř k rozeznání a samozřejmě štíhlejší pas jako výsledek. Liposukce břicha může sice dočasně vyřešit problém nadbytečných tukových polštářů, ale samotná liposukce problém nevyřeší. Je zapotřebí po zákroku plastické chirurgie dodržovat zdravý životní styl, protože tukové buňky mohou i nadále začít ukládat nežádoucí tuk. Liposukce břicha však dokáže zmírnit proces tloustnutí tukových buněk, díky kterému dochází k rovnoměrnějšímu ukládání tuku bez výrazných změn ženské postavy.

Aktuality

 • Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč
  Akce: Liposukce se slevou až 5 400 Kč

  Vážené klientky, vážení klienti,

  dovolujeme si Vás informovat o slevové akci na zákrok LIPOSUKCE.

  V INTER CLINIC Praha-Radotín můžete získat liposukci se slevou až 5 400 Kč, a to i na splátky bez navýšení.

  Akční ceny jsou tyto:

  • 1 oblast (např. bříško) - 17 800 Kč (lokální umrtvení, bez nutnosti pobytu na klinice), sleva oproti běžné ceně 3 100 Kč,
  • 2 oblasti (např. bříško a boky) - 27 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 4 400 Kč,
  • 3 oblasti (např. bříško, boky, vnitřní stehna) - 33 500 Kč (celková anestezie), sleva oproti běžné ceně 5 400 Kč.

  K ceně je nutno připočítat pobyt (u dvou a třech oblastí + 2 400 Kč) a pooperační prádlo.

  Konzultaci je třeba podstoupit do 31. 10. 2017, zákrok pak do 30. 11. 2017. Akce může být z důvodu naplnění kapacit kdykoliv ukončena.

  Bezplatnou konzultaci si můžete domluvit na 732 300 900, případně na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Chcete-li LIPOSUKCI věnovat jako dárek, rádi pro Vás připravíme dárkový poukaz.

  Těšíme se na Vás.

  Tým INTER CLINIC

  Pozn.: Výše uvedenou slevu nelze kombinovat se slevovými vouchery.

 • Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...
  Vše, co jste chtěly znát o plastice břicha...

  Plastika břicha, abdominoplastika, je společně s plastikou prsů a liposukcí nejžádanějším zákrokem na klinice INTER CLINIC Praha-Radotín. Přinášíme vám rozhovor s naším plastickým chirurgem, MUDr. Josefem Kulhánkem, ve kterém najdete všechny potřebné informace o zákroku.

  Číst dál...

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz