Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Také vám přijde, že ať děláte, co děláte, nemůžete shodit kila právě v bocích, kde byste to nejvíce chtěli? Ukládání tuků v rizikových partiích je dnes poměrně rozšířeným problémem. Ale vy se už trápit nemusíte. Pomůžeme vám. Tyto nežádoucí tukové oblasti je možné odstranit liposukcí boků.

INTER CLINIC - specialista na liposukci boků

Liposukce je zákrok, který klade na plastického chirurga vysoké nároky. Plastický chirurg by měl umět posoudit rozsah liposukce, rozhodnout o způsobu vhodné techniky a také určit výsledný efekt zamýšlené liposukce boků. Výsledek je však ve většině případech pouze přibližný, nelze totiž přesně odhadnout, kolik tuku bude možno odsát a zda se podaří odsát veškeré množství. V INTER CLINIC provádíme liposukce od roku 1998, tedy bezmála 15 let, tudíž náš tým disponuje bohatými zkušenostmi a lze se bez obav svěřit do naší péče. Využijte bezplatné konzultace a poraďte se o vhodnosti liposukce právě ve vašem případě!

Liposukce boků odstraní tukové polštáře

Zvýšené ukládání tuků je problémem dnešní doby. Tuková tkáň vytváří na těle nápadné tukové polštáře buď symetricky, anebo v horším případě dokonce asymetricky. Ale nemusíte si zoufat. I když vám přijde, že už jste vyzkoušeli všechno a nic nepomohlo, bojujte proti tukovým polštářům s námi pomocí plastické chirurgie. Liposukce boků vám navrátí ladné tvary i zdravé sebevědomí.

Liposukce boků a zdravý životní styl vyřeší problém provždy

Liposukce boků je další, velmi žádanou formou liposukce, a to zejména z toho důvodu, že většině žen se nedaří ani cvičením, ani dietou vyřešit problémy spojené s nadbytečným množstvím tuků právě v této oblasti. Právě liposukce boků může vyřešit problém jednou provždy, avšak v kombinaci s dodržováním zdravého životního stylu.

Co zkusit před liposukcí boků

Samotná liposukce boků by měla být až posledním krokem v řešení změnu vzhledu postavy. Liposukci boků by měla předcházet změna jídelníčku související se snahou o snížení tělesné hmotnosti a cílené cvičení. Teprve pokud tyto způsoby nepomohou uskutečnit výraznou změnu postavy v oblasti tuků, měla by být na místě myšlenka liposukce boků.

Liposukce boků - průběh

Liposukce boků se provádí za použití liposukčních kanyl, které se do těla vpravují pomocí drobných nářezů na bocích. Jizvy po plastické operaci liposukce boků jsou však téměř minimální, jelikož jsou jednak vytvořeny na místech téměř nenápadných a jsou tak malé, že je lze snadno přehlédnout. Celkový vzhled jizviček záleží na procesu hojení kůže. Pokud není hojení kůže ideální, mohou se nedostatky vzniklé viditelností jizviček vyléčit pomocí mastiček, krémů či injekcí.

Výsledný efekt liposukce boků je možné si udržet jediným řešením, nejlepším způsobem je zabránění dalšímu nabírání váhy, tudíž je vhodné udržet si váhu, kterou měl pacient v době operace. K tomu může posloužit zdravá strava a dostatek pohybu.

Liposukce před a po

Aktuality

 • Provoz kliniky během vánočních svátků
  Provoz kliniky během vánočních svátků

  Vážené klientky, vážení klienti,

  ve dnech 23.12. - 1.1. bude naše klinika uzavřena. V pátek 22.12. bude zkrácený provoz od 9 do 12 hod.

  Dovolte nám, abychom Vám v právě probíhajícím adventním čase poděkovali za důvěru, kterou jste nám v letošním roce vyjádřili.

  I díky Vám hodnotíme rok 2017 jako jeden z nejúspěšnějších v historii INTER CLINIC. A není to historie nikterak krátká: rok 2018 bude pro naši kliniku rokem jubilejním, neboť oslavíme 25 let naší existence.

  Přejeme Vám krásné svátky a šťastný a úspěšný nový rok 2018.

  Budeme rádi, budete-li psát další historii INTER CLINIC s námi!

  Váš INTER CLINIC Praha - Radotín

 • LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %
  LAST MINUTE - liposukce se slevou 10 %

  Vážené klientky, vážení klienti.

  nabízíme vám LAST MINUTE termíny pro zákrok LIPOSUKCE:

  Konzultace 7.12. a 12.12., zákrok možný 14.12., 20.12. a 21.12.

  Pro výše uvedené termíny nabízíme na liposukci slevu 10 % (týká se všech rozsahů liposukce).

  Liposukci jedné oblasti (například břicha) tak můžete získat za 18 800 Kč!

  Konzultace jsou bezplatné a můžete si je rezervovat na tel. č. 732 300 900.

  Těšíme se na Vás!

  INTER CLINIC Praha-Radotín

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz