Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

HOTLINE: 732 300 900

ceník plastické chirurgie

plastika na splátky

bezplatná konzultace

Spoustu lidí po celém světě trápí pocení, nemoc zvaná hyperhidróza. Zjednodušeně – nadměrné pocení. Tato nepříjemnost je v profesním i osobním životě značně omezující. Klinika plastické chirurgie INTER CLINIC má pro takové lidi řešení: botulotoxin.

INTER CLINIC - specialista na redukci pocení botulotoxinem

Na klinice plastické chirurgie INTER CLINIC aplikujeme botulotoxinové injekce rutinně. Jde o šetrný zákrok, který vyřešil problém nadměrného pocení tisícovkám mužů a žen. Rádi vám poskytneme bezplatnou konzultaci a odpovíme vám na všechny vaše dotazy týkající se vašeho problému. Kontaktujte nás!

Jak botulotoxinové injekce pomáhají proti pocení?

Injekční aplikace botulotoxinové injekce může přinést až stoprocentní výsledky. Léčba, kdy je aplikován botulotoxin na určitá místa je velmi efektní. Do postiženého místa se aplikuje několik malých a jemných vpichů boulotoxinové injekce. Pacient pak bez potíží může pokračovat ve svém denním režimu.

Účinek botulotoxinu při léčbě pocení

Pocení po aplikaci botulotoxinových injekcí většinou začíná ustupovat v místech léčby po 2 – 3 dnech od aplikace. Účinek u léčby pocení, kdy je aplikován botulotoxin, trvá přibližně 8 – 12 měsíců. U každého pacienta je však trvání účinku individuální. Poté se musí aplikace botulotoxinu opakovat.

Vhodnost aplikace botulotoxinové injekce

Botulotoxin není v žádném případě vhodný pro těhotné a kojící ženy a lidi s autoimunitním onemocněním. Pokud je zákrok provedený odborně, rukama odborníka s dobrými referencemi, jsou jinak rizika naprosto minimální.

Aktuality

Uvažujete o plastické operaci?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz